loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Płatności On-line

Płatności elektroniczne

realizowane przez

 

P24

Raty On-line

P24 raty

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
  • poprzedni
  • następny
Podziel się ze znajomymi:

Ariete manetki / uchwyty rowerowe Basalto Lock-On skręcane

 • Producent: Ariete
 • Kod Produktu: 19107
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

Cena: 96,00 PLN
Produkt dostępny!
2 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Dane techniczne

Chwyt kierownicy Ariete BASALTO to nowy uchwyt z blokadą do rowerów MTB ze wzorem, który wzmacnia techniczne podstawy chwytu kierownicy roweru sportowego. Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną przyczepność podczas jazdy w trudnych warunkach, linia uchwytów na kierownicę Basalto zapewnia jeźdźcowi przyjemne uczucie solidnego, naturalnego połączenia między podłożem a kierownicą. Zaprojektowany przez Alberto Caimiego.

Średnica wewnętrzna 22 mm, średnica zew. 31 mm, długość 130 mm.
Mieszanka: średnia, pochłania i neutralizuje wibracje
Dynamiczna poduszka zapewniona przez uginający się centralny korpus
Doskonały efekt amortyzacji dzięki najwyższej jakości elastomerom termoplastycznym
Wzór uzyskany przez D.R.E. (Design Rendering Engineering) technologia grawerowania laserowego
Blokada aluminium z systemem powłoki ED (osadzanie elektroforetyczne).
Śruba ze stali nierdzewnej M4, łatwa w montażu
Odporny na warunki atmosferyczne, nie pęka i zachowuje elastyczność nawet w bardzo niskich temperaturach

Opis
Projekty techniczne tego nowego produktu zostały zainspirowane naturalnymi elementami, w których zwykle porusza się rower terenowy. Kamienie, chodniki, nierówny teren, ale jeszcze bardziej skały lawy, które swoim typowym pierwotnym wyglądem nadają projektowi zdecydowanie innowacyjną cechę, stając się charakterystycznym punktem nowych uchwytów kierownicy Ariete.

Zaprojektowane, aby zapewnić najlepszą przyczepność podczas jazdy w trudnych warunkach, chwyty kierownicy linii Basalto zapewniają jeźdźcowi przyjemne uczucie solidnego i naturalnego połączenia między podłożem a kierownicą, połączenia, które przekłada się na idealną ciągłość z terenem zewnętrznym przestrzeni i na której nasi technicy, we współpracy z projektantem Alberto Caimi, skupili się na zdefiniowaniu niezbędnych elementów konstrukcyjnych.

Wzór powstał w wyniku badań linii geologicznych skał magmowych, a motyw powierzchniowy chwytów kierownicy uzyskano poprzez wyrzeźbienie w formie narzędziem D.R.E. Projekt Rendering Inżynieria Technologia grawerowania laserowego. Na pierwszy rzut oka wszystkie poszczególne elementy są widoczne w formie reliefu, co pokazuje, jak precyzyjnie stworzono tę nową teksturę, co nawiązuje do idei drobnych odprysków kamieni na gumie. Wzięto pod uwagę nie tylko przyczepność i estetykę, a chwyty kierownicy Basalto są wykonane z bardzo wysokiej jakości rodzina elastomerów termoplastycznych, które dzięki swojej budowie molekularnej, opartej na kopolimerach blokowych styrenu, nadają produktowi nie tylko trwałość, ale także elastyczność potrzebną do uzyskania tak pożądanego efektu amortyzatora w najcięższych warunkach.

Chwyt kierownicy wykonany z tych materiałów jest wyjątkowo odporny na promieniowanie UV, ozon i warunki atmosferyczne, a ponadto zachowuje swoją elastyczność nawet w bardzo niskich temperaturach. Również ze względów ekologicznych istnieje możliwość oddzielenia części gumowych od metalowego pierścienia uszczelniającego, a chwyt kierownicy Basalto po użyciu można w odpowiedni sposób zutylizować.

Wrażenie podczas jazdy przypomina cylindryczny chwyt kierownicy, pozornie neutralny pod względem rozkładu naprężeń w różnych obszarach podparcia dłoni, jednak obszar centralny jest bardziej podatny, gotowy oddać Jeźdźcowi efekt dynamicznego działania poduszki na siły powstałe w wyniku silnego nacisku wywieranego przez ręce.

Korpus chwytu kierownicy Basalto został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu na kierownicy. Obecność kołnierza mocującego sprawia, że system jest szybki i skuteczny; a śruba zaciskająca to M4, wykonana ze stali i zabezpieczona zabezpieczeniem gwintu, montowana z momentem dokręcania 3,0 N/m. Kołnierz wykonany jest z aluminium pomalowanego powłoką ED i może być kolorowany i dostosowywany na życzenie klienta.

  • kolor: 
  • turkusowy
  • Stan: 
  • nowy

tel. 91 425 28 08


kom. 514 529 297


email: info@motocombo.pl

GG: 4575340


Skype: www.motocombo.pl