loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Płatności DotPay

Płatności elektroniczne

realizowane przez

 

dotpay

Raty dotpay

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
  • poprzedni
  • następny
Podziel się ze znajomymi:
SPARCO F500i EVO ISOFIX FOTELIK SAMOCHODOWY 9-25kg
 • Producent: Sparco
 • Model: F500i EVO
Cena: 889,99 PLN
Produkt dostępny!
6 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania

Fotelik SPARCO F500i EVO ISOFIX ( 9-25 kg )

Firma  Sparco  to największy i najbardziej  renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Nasze produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Foteliki Sparco oferują pewność użytkowania oraz dzięki szczegółowej selekcji materiałów użytych podczas produkcji – dobre samopoczucie Twojego malucha.
.
Opis przedmiotu:

Oryginalny fotelik dziecięcy Sparco przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat ( około ) – dedykowana waga od 9 do 25 kg. Fotelik posiada welurowe, komfortowe pokrycie, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia, ponadto 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkową ochronę przed uderzeniem bocznym oraz miękko wyściełane ścianki boczne. Dodatkowo posiada możliwość regulacji nachylenia (funkcja bardzo przydatna gdy dziecko uśnie, gdyż jego głowka nie jest narażona na przeciążenia podczas hamowania).

Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

Grupa: 1+2
Waga: 9-25 kg
Wiek: 9 miesięcy – 6 lat  ( około )
System mocowania: uniwersalny za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemem ISOFIX
Homologacja: ECE R44/04

Cechy:

 • Odpowiedni dla dzieci od 9 miesięcy do do 6 lat

 • Szerokie i głębokie oparcie

 • Duże i szerokie poduszki

 • Dodatkowy system absorbcji uderzeń bocznych Side Protect TM

 • Regulacja wysokości aby idealnie dopasować oparcie do wzrostu dziecka

 • zatwierdzony do użytku przodem w kierunku jazdy

 • 5-punktowy system pasów Holmbergs

 • Ochrona przed uderzeniem bocznym, miękko wyściełane ścianki boczne

 • 5 stopniowa regulacja nachylenia jednym uchwytem

 • Ergonomiczny designBezpieczeństwo:
Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni.
Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają holenderskie certyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE. Pomarańczowa etykieta gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa określonymi w Europejskiej Normie Bezpieczeństwa  ECE R44.


Warto wiedzieć:
Wyraz “uniwersalny” określa, że dany fotelik pasuje do wszystkich typów samochodów osobowych.
Na etykiecie widnieje także określenie grupy wagowej, dla której fotelik jest przeznaczony (np. od 9 do 18 kg)
Symbol “E” określa Europę, natomiast liczba obok “E” wskazuje na kraj, w którym fotelik został przetestowany: na przykład “1” dla Niemiec, “2” dla Francji, “4” dla Holandii, a “20” dla Polski.
Numer certyfikowania to dla Ciebie najważniejsza informacja. Pierwsze dwie cyfry informują o tym, czy fotelik spełnia unijne standardy bezpieczeństwa. Na przykład “04” to najnowsze rozszerzenie standardu bezpieczeństwa, a “03” dla wersji regulacji z 1995 roku. Foteliki starszej normy, czyli “01” albo “02” są wycofane z obrotu od kwietnia 2008 roku, ponieważ nie spełniają aktualnych norm bezpieczeństwa.
ECE-R 44 albo ECE R44/04 to całkowity symbol standardu normy. Dla fotelików dziecięcych, które są zabezpieczone systemem ISOFIX, w nadchodzących latach zostaną wprowadzone nowe regulacje odnoszące się do R44.

tel. (91) 425 28 08


kom. 514 529 297


email: info@motocombo.pl


GG: 4575340


Skype: www.motocombo.pl